Rada Rodziców 
 
Szanowni Państwo,
 
Od wielu lat współpracuję z Państwa Szkołą w zakresie przygotowywania ochrony dla młodzieży do Następstw Nieszczęśliwych wypadków.
 
 
Również w tym roku szkolnym miło mi przekazać informację, o przygotowaniu oferty tegorocznej akcji szkolnej kochamtodbam, realizowanej, podobnie jak w ubiegłym roku, z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Signal IDUNA.
U
bezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży szkolnej ma charakter grupowy, zawierany indywidualnie. 
 
Ubezpieczenie ma między innymi COVD-19 z zkresie poważnego zachorowania oraz pobyt w szpitalu z tytułu choroby również rozszerzony o COVID -19, dlatego też, zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania z ofertą. 
 
Ochrona przez 24 h/7 przez 12 m-cy - w szkole, w domu, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania wyczynowego sportu ze zwyżką składki.
Wysokie Sumy Ubezpieczenia w 5 wariantach 
Gwarancja zwrotu kosztów m.in. leczenia i rehabilitacji, nabycia lub wypożyczenia wyrobów medycznych, leczenia stomatologicznego
Świadczenia szpitalne - płatne już od 1. dnia pobytu z tytułu choroby i NNW
Wysokie świadczenia w wyniku złamania, zwichnięcia, skręcenia

Ubezpieczenie NNW Dzieci oferowane przez nas to elastyczne i kompleksowe rozwiązanie pozwalające na dostosowanie zakresu ochrony ubezpieczeniowej do potrzeb placówki oświatowej oraz do Wytycznych Komisji Nadzoru Finansowego w zakresie kryteriów wyboru ofert ubezpieczenia. 

W ofercie dostępne jest, 7 wariantów ubezpieczenia o różnym zakresie ochrony, wysokości sumy ubezpieczenia i tym samym wysokości rocznej składki. 
 
 
Specjalnie dla wygody i bezpieczeństwa rodziców przygotowaliśmy również serwis internetowy, umożliwiający wybór i zakup ubezpieczenia. Dzięki temu rodzice będą mieli w każdej chwili, możliwość dokładnego zapoznania się z ofertą i zakresem ochrony oraz wygodnego opłacenia składki, również przelewem bankowym. Wszystkie niezbędne dokumenty otrzymają na własny adres mailowy. Dzięki temu, placówka oświatowa nie będzie musiała angażować się w proces zbierania składek oraz dokumentów od rodziców. 

Indywidualny kod rabatowy w zakresie oferty NNW to: CF96669

Kod uprawnia Klienta do otrzymania 10 % zniżki przy zakupie ubezpieczenia na stronie https://kochamtodbam.pl  

Dołącz do akcji kochamtodbam Ogólnopolski Program Bezpieczeństwa dostępnej tylko za pośrednictwem Unilink S.A.

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Toczyńska Agent Ubezpieczeniowy 
 tel 537-222-382