Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji zbierania talenciaków dla uczniów naszego liceum.

Lidl z akcją rozwijającą talenty dzieci

Akcja ma na celu wsparcie uczniów polskich szkół w odkrywaniu i rozwijaniu swoich pasji. Klienci sklepów Lidl Polska będą otrzymywać Talenciaki – specjalne vouchery. Na stronie lidl.pl/szkoly przekażą je wybranej szkole. Placówka sama zdecyduje, na co zostaną wymienione zebrane talenciaki.

Talenciaki Lidla - jakie są nagrody?

Nagród za talenciaki są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Dzięki temu każda szkoła może wybrać to, czego najbardziej potrzebuje. Najnowszy projekt Lidl Polska ma odmienić na lepsze nie tylko warunki, w których uczą się miliony polskich dzieci, ale przede wszystkim ich przyszłość.

Talenciaki Lidla - losowania. Gdzie je śledzić?

Każdy talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny. Wyniki losowań można śledzić na lidl.pl/szkoly.

Talenciaki Lidla - co mogą otrzymać szkoły?

Beneficjentami kampanii są publiczne i niepubliczne placówki oświatowe. Placówki te wsparte przez klientów sieci Lidl otrzymują nagrody. Są to przedmioty materialne możliwe do zamówienia przez placówki oświatowe poprzez platformę, po uzyskaniu odpowiedniej liczby zarejestrowanych przez klientów talenciaków, które można znaleźć na stronie lidl.pl/Szkoly lub w katalogu nagród, tj. liście nagród istniejącej w danym dniu w formie pisemnej.