Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się dobrocią z innymi. Uczniowie wraz z nauczycielami i pracownikami przygotowali świąteczną paczkę dla starszej pani, która mieszka nieopodal naszej szkoły. Kilka dni przed Wigilią uczennice ze Szkolnego Koła Wolontariatu świąteczną paczkę dostarczyli do jej domu. Było przy tym wiele radości i wzruszeń.
Dużo dobroci i miłości popłynęło też do niepełnosprawnych dzieci z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka. To dla nich uczniowie naszej szkoły ułożyli wiersze świąteczne oraz własnoręcznie przygotowali kartki świąteczne. Natomiast uczennice Wiktoria Olszewska, Julia Stochel raz Jaśmina Kuffel wykonały mały koncert kolęd, które przeplatała recytacja wierszy. Wspólny śpiew a nawet taniec dał dużo radości i ciepła. Nie zabrakło życzeń oraz prezentów, które zebraliśmy podczas zbiórki charytatywnej w naszej szkole.