W piątek, 28 kwietnia, ostatni szkolny dzwonek usłyszeli maturzyści klas czwartych, którzy zakończyli rok szkolny. 🧑‍🎓👩‍🎓
Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy 2D, Wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Julia Sobańska, wraz z Aleksandrem Bartkowskim. Po przywitaniu zgromadzonych głos zabrała Pani Dyrektor Bożena Filimoniuk życząc przyszłym maturzystom dobrych wyników na maturze oraz sukcesów w dalszym, dorosłym życiu. Swoją dwuletnią pracę jako Przewodniczący SU podsumował również Filip Maćkowiak, który to podziękował klasom czwartym za współpracę oraz wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w edukację. Następnie uczniowie odebrali nagrody za wyniki w nauce, sumienną pracę w Samorządzie Uczniowskim, konkursy biologiczne oraz osiągnięcia sportowe. Elementem kończącym część oficjalną były podziękowania maturzystów, Emilii Lisickiej i Szymona Neumanna, oraz złożenie życzeń i wręczenie kwiatów nauczycielom.
Wszyscy zebrani mogli obejrzeć film przygotowany przez uczniów klas czwartych, na którym zarówno oni, jak i nauczyciele wspominają klasy maturalne, najbardziej pamiętne wydarzenia, najcenniejsze lekcje. Były wspomnienia, chwile radości i wzruszenia…🥹☺️
Życzymy uczniom klas czwartych przede wszystkim sukcesów i powodzenia na dalszych etapach życia, a tym, którzy w maju przystępują do matury: lekkiego pióra, twórczego niepokoju, przytomności umysłu, optymizmu, dużo wiary we własne siły oraz wymarzonych zadań i tematów 😊👊
Do zobaczenia w niedalekiej przyszłości !