Ostatni akcent Gdańska Olimpiada Młodzieży miał miejsce dziś w siedzibie Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego - sport. Od rana w ramach Licealiady rywalizowali siatkarze plażowi.
Za sprawą wyrównanego poziomu dzisiejsze zawody trwały prawie 5 godzin. Ostatecznie najlepiej z trudami meczów i aury panującej na boisku poradzili sobie uczniowie IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDAŃSKU. Srebrne medale wywalczyła drużyna II LO Gdańsk. Brązowe krążki przypadły w udziale uczniom XXI LO - Samorząd Uczniowski XXI LO. Tuż za podium uplasowali się zawodnicy XIX Liceum Ogólnokształcące im. Mariana Mokwy w Gdańsku.
I to już koniec zawodów w Licealiadzie. Rozstajemy się na dwa miesiące. We wrześniu ruszamy znowu, a więc do zobaczenia.