Weronika Drywa i Michalina Olszewska z 3d, wspomagane przez tegoroczną absolwentkę naszej szkoły, Nadine Nkome Evini, zajęły 1 miejsce w Mistrzostwach Gdańska w żeńskiej siatkówce plażowej. Zdobywając mistrzostwo wywalczyły awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 13.06 w Gdyni.
Na boiskach do siatkówki plażowej Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego - sport rozegrano dziś ostatnie zawody w żeńskiej kategorii Licealiady. Po kilkugodzinnych bojach stojących na wyrównanym poziomie Mistrzyniami Gdańska zostały Samorząd Uczniowski XXI LO. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDAŃSKU a na najniższym stopniu podium stanęły uczennice V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku.
Gratulacje dla wszystkich zawodniczek turnieju.