W dniach 05.03.2024 r. oraz 07.03.2024 r. odbył się I etap szkolnego konkursu Flagi Świata. Uczniowie zmagali się z rozpoznawaniem państw oraz stolic poszczególnych flag. Osoby, które zakwalifikowały się do II etapu: Bartosz Hęcki, Hanna Szpiegowska, Igor Cieśniewski, Jakub Melzacki, Kacper Nather, Kacper Polanowski, Kacper Wanke, Kajetan Igielski, Krzysztof Czapp, Maciej Studziński, Maksymilian Czyżykowski, Marcel Bączyński, Miłosz Zaborowski, Natan Sobiech, Olaf Jakubowski, Oskar Skalski, Paweł Nowaczyński, Rafał Rybka, Tymoteusz Jędrzejczyk, Wiktor Gurzyński. Serdecznie gratulujemy! W II etapie oprócz znajomości państw i stolic, trzeba będzie zlokalizować kraje na mapie. Termin II etapu konkursu podamy niebawem.