Spotkanie to było o tyle nietypowe, że nasi uczniowie połączyli się z zaproszonym gościem razem z uczniami z SP im. Jana Pawła II w Waplewie. Pan Rafał Augustyn opowiedział o swojej sportowej pasji, podróżach, które odbywał podczas różnych zmagań sportowych, ale także o ciężkiej pracy, jaką musi pokonać w realizacji swoich celów. Serdecznie dziękujemy za motywującą lekcję dla naszych uczniów, pełną opowieści i ciekawostek na temat swojej dyscypliny sportu, ale także informacji o przygotowaniach do olimpiad i kolejnych startach. Uzmysłowił Pan naszym uczniom, że nie tylko liczą się wyniki w sporcie, ale też odkrywanie nowych pasji, zainteresowań, bo musimy pamiętać, że w sporcie czasami jest dobrze, ale czasami trzeba przełknąć gorycz porażki. Dziękujemy również nauczycielom i uczniom z Waplewa za owocną współpracę podczas tego spotkania.