Drodzy Rodzice!

 

Zgodnie z zapowiedziami chcemy poinformować Was o pewnych zmianach. Dziś, we współpracy z Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku, pragniemy zaprosić Was do projektu, który utworzyliśmy z myślą o Was. Forum Rad Rodziców jest skierowane do tych Rodziców, którzy widzą potrzebę i dostrzegają potencjał w regularnych spotkaniach i wymianie myśli dotyczących edukacji, wychowania i opieki nad najcenniejszym skarbem, jaki mają: ich dziećmi. 

 

W związku z rosnącą świadomością Rodziców ich ogromnej roli w życiu dziecka, a także wychowywania go nie tylko do gotowości podejmowania wyzwań edukacyjnych, ale również cieszenia się życiem i budowania pozytywnych i wartościowych relacji, będziemy kontynuować prowadzenie Forum Rad Rodziców w nieco odmienionej odsłonie, byście Wy, drodzy Rodzice, tworzyli przestrzeń, w której wspólnie z nami będziemy mogli się uczyć, inspirować, ale także omawiać trudności i szukać rozwiązań.

 

Forum Rad Rodziców to nie tylko spotkania i rozmowy, ale także, jeśli będzie taka Państwa potrzeba, wartościowe i praktyczne warsztaty rozwijające kompetencje rodzicielskie i interpersonalne. Nasi specjaliści, którzy będą doglądali całego procesu, to kadra z najwyższej półki, dlatego tym bardziej zapraszamy do skorzystania z naszego zaproszenia i przybycia na pierwsze spotkanie prowadzone przez zespół Stowarzyszenia Educational Cha(lle)nge, które odbędzie się 13. maja o godz. 17.00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, przy ul. Hallera 16/18.

 

W razie pytań z Państwa strony, zapraszamy do kontaktu pod adresem info@educhallenge.pl!

 

Pozdrawiamy serdecznie,


Zespół Stowarzyszenia Educational Cha(lle)nge

Karolina Mizgalska
Starszy Inspektor
Wydział Rozwoju Społecznego