Uczniowskie zmagania oceniała komisja w składzie: p. Alina Zabawska, p. Agnieszka Jankowska i p. Rafał Grota. Ocenie podlegała, m.in.: spójność wypowiedzi, argumentacja, unikanie potocznych sformułowań, ogólna prezentacja, trzymanie się tematu i odpowiedzi na zadanie pytanie.
Po zapoznaniu się z wypowiedziami uczestników postanowili oni przyznać następująco:
1 miejsce – klasie 2H – reprezentowanej przez Sylwię Szatanek
2 miejsce – klasie 2B – reprezentowanej przez Filipa Maćkowiaka
3 miejsce – klasie 2A – reprezentowanej przez Szymona Korola
Gratulujemy zwycięskim klasom oraz dziękujemy pozostałym uczestnikom za godne reprezentowanie własnej klasy. Punkty za zajęcie miejsc i wzięcie udziału wpiszemy do rankingu na "Najlepszą klasę w szkole". Na debacie daliście nam wiele cennych informacji, jak usprawnić system komunikacyjny między Wami, co na pewno uwzględnimy w naszej dalszej działalności.
Zapraszamy jutro o 11:00 na spotkanie z członkami Samorządu Uczniowskiego do świetlicy wszystkich, którzy chcieliby się z nami podzielić swoimi pomysłami, spostrzeżeniami na temat ważnych dla Was tematów 😊
Szczególne podziękowania za przygotowanie i przeprowadzenie debaty należą się naszym chłopakom z Samorządu z klasy 2G czyli dla: Oskara Wojdyra, Nikodema Raka, Marcela Raka i Jakuba Stefaniego ❤
Poniżej możecie zobaczyć fotorelację z wydarzenia.👇