22 marca 2024 r. odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych. Przygotowaliśmy całą masę atrakcji, między innymi stanowiska z doświadczeniami, eksperymentami, pokazami, quizami i konkursami w sali biologicznej 203, chemicznej 111, geograficznej 108, natomiast sala historyczna 209 przeniosła nas w czasy PRL-u. Nasi goście mieli okazję zwiedzić budynek naszej szkoły, zobaczyć bibliotekę, siłownię, salę gimnastyczną i wiele innych miejsc, zagrać w szachy z organizatorami tegorocznego turnieju szachowego oraz zapoznać się w świetlicy z projektem edukacyjnym z zakresu psychologii. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym, uczniom i nauczycielom, za wkład pracy, przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia.