"Przed nami Dzień Edukacji Narodowej. Święto inne od wszystkich, bo doceniające Wasz trud i wysiłek włożony w nasz rozwój. Trudno w słowach wyrazić podziękowanie, które całkowicie oddałoby naszą wdzięczność za cierpliwość, zaangażowanie i kształtowanie naszej osobowości opartej na systemie najbogatszych wartości moralnych i etycznych.
Każdy nauczyciel dołożył swoją cegiełkę w procesie naszego rozwoju wewnętrznego. To właśnie wy, nauczyciele, podejmujecie się zadań najbardziej wymagających, motywujecie i wspieracie. Pragnę w imieniu Samorządu i wszystkich uczniów, podziękować całemu Gronu Pedagogicznemu za ogromne poświęcenie, zaufanie i oddanie.
Za to, że byliście, jesteście i wszyscy mamy nadzieję będziecie dalej. Podjęliście się niełatwego zadania wychowywania kolejnych pokoleń, wykazując się odwagą, mądrością, a także troską o nasz nieznany los." - w takich oto słowach nasz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Filip Maćkowiak, podziękował nauczycielom. 🤗👩‍🏫👨‍🏫
Jako cała społeczność przyłączamy się do tych słów: wyrażamy głębokie uznanie i wdzięczność za swój wysiłek nauczycielom i pracownikom szkoły. 🥰🥰🥰
Więcej zdjęć na Facebook'u Samorządu Uczniowskiego XXI LO:
https://pl-pl.facebook.com/people/Samorz%C4%85d-Uczniowski-XXI-LO/100031806476801/
Gwoździem programu szkolnych obchodów Dnia Nauczyciela była belgijka, w wykonaniu której uczestniczyli uczniowie i nauczyciele.
Ten gest, jako społeczność szkolna, dedykujemy Panu Stefanowi Gierwatowskiemu, który był pomysłodawcą tego tańca podczas jednej z ostatnich studniówek.
Panie Stefanie - jesteśmy z Panem, wspieramy ze wszystkich sił! Wierzymy w powrót w szybki powrót zdrowia i do nas 🙂
🤗💪
Link do filmu:
Natomiast uczennice klasy 4D, trenujące fitness, przygotowały układ taneczny. 💃🎼
Zobaczcie i zachwyćcie się raz jeszcze ! 😍🔥❤️
Link do filmu na naszym szkolnym kanale 👇: