OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE XXI LO w sezonie 2003/2004
TENIS STOŁWY
Karol Szarmach
•III miejsce na I OTK juniorów w grze pojedynczej
•V miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w miksta
•II miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w drużynie
•II miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w drużynie
•IV miejsce na wiatowym Festiwalu szkół ponadgimnazjalnych w drużynie
•IX miejsce na wiatowym Festiwalu szkół ponadgimnazjalnych w singlu
•II miejsce na Mistrzostwach Województwa Seniorów w deblu
•VII miejsce w I ligowych rozgrywkach mężczyzn
•Zawodnik Kadry Narodowej Juniorów
•IV miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Drużyn Szkolnych w Saarbruken w Niemczech
Wiktor Gniewek
•V miejsce na Ogólnopolskim turnieju juniorów w singlu
•V miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w singlu
•II miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w drużynie
•I miejsce na Mistrzostwach Polski szkół ponadgimnazjalnych w drużynie
•IV miejsce na wiatowym Festiwalu szkół ponadgimnazjalnych w drużynie
•IX miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Węgier w singlu
•III miejsce na Mistrzostwach Województwa Seniorów w deblu
•IX miejsce w Turnieju z cyklu PRO TOUR w Dubaju w singlu
•I miejsce w Turnieju z cyklu PRO TOUR w Dubaju w drużynie
•III miejsce w Mistrzostwach Polski LZS juniorów w singlu
•XIII miejsce w Europejskim rankingu juniorów
•VII miejsce w I ligowych rozgrywkach mężczyzn
•IV miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Drużyn Szkolnych w Saarbruken w Niemczech
•Zawodnik Kadry Narodowej Juniorów
Bartosz Szarmach
•V miejsce na I Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym juniorów w singlu
•II miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w drużynie
•II miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w deblu
•I miejsce na Mistrzostwach Polski szkół ponadgimnazjalnych w drużynie
•IV miejsce na wiatowym Festiwalu szkół ponadgimnazjalnych w drużynie
•IV miejsce na wiatowym Festiwalu szkół ponadgimnazjalnych w drużynie
•II miejsce na Mistrzostwach Województwa Seniorów w deblu
•III miejsce w Mistrzostwach Polski LZS juniorów w deblu
•VII miejsce w I ligowych rozgrywkach mężczyzn
•IV miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Drużyn Szkolnych w Saarbruken w Niemczech
•Zawodnik Kadry Narodowej Juniorów
•IX miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Czech juniorów
Marcin Kubiak
•IV miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Drużyn Szkolnych w Saarbruken w Niemczech
•XVII miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów indywidualnie
•IV miejsce na wiatowym Festiwalu Szkół ponadgimnazjalnych w drużynie
•I miejsce na Mistrzostwach Województwa Juniorów indywidualnie
•I miejsce na Mistrzostwach Województwa Juniorów w drużynie
•I miejsce na Mistrzostwach Województwa Seniorów
•I miejsce na Mistrzostwach Polski szkół ponadgimnazjalnych w drużynie
•Zawodnik Kadry Narodowej Juniorów
PIŁKA SIATKOWA
Mateusz Sypniewski
•II miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Kadetów w piłce siatkowej
•III miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski Kadetów
•III miejsce w Mistrzostwach Kadetów województwa pomorskiego w piłce siatkowej
•IV miejsce w Mistrzostwach Juniorów województwa pomorskiego w piłce siatkowej
•III miejsce w Mistrzostwach Kadetów województwa pomorskiego w piłce plażowej
•III miejsce w Mistrzostwach województwa pomorskiego w piłce plażowej juniorów
Krzysztof Kowalski
•III miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w piłce siatkowej halowej kadetów
•II miejsce w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w piłce siatkowej halowej kadetów
•III miejsce w półfinałach Mistrzostw Polski w piłce siatkowej halowej kadetów
Mariusz Weyer
•III miejsce w Mistrzostwach wojewódzkich
•V miejsce w ćwierćfinałach piłki plażowej kadetów
•III miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich kadetów piłki siatkowej halowej